PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 695
ocen
6,2 10 1 39695
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

MV2

ocenił(a) film na 8

Porzadny film policyjny. Mann rządzi w tych klimatach, a ta ocena taka niska bo ludzie nie potrzebnie porównują go tak dokładnie z serialem. Film ma klase. Ja bym chętnie obejrzał 2.

ocenił(a) film na 9
Dude_

Też tak sądzę. Świetne klimatyczne kino sensacyjne. Bardzo specyficzne i bardziej stawiają na nastrój niż na "szczelaniny", które i tak jak w filmie są to są majsersztykiem pod względem wizualnym i dźwiękowym. Realizm 100% mają moc.

szukam wersji reżyserskiej, która jest lekko zmieniona i ma wyścig motorówek, więcej dialogów między Rico i Sonnym, pare scen dodanych i ujęć mega-klimatycznych, a pare rzeczy zmienionych na lepsze lub inne. Np przy końcowej strzelaninie pojawia się in the air tonight. Film na początku ma napisy i włąśnie rozpoczyna się od motorówek w dzień.

Nigdzie nie moge znaleźć tej wersji filmu. DVD nigdzie, a nawet na torrentach ciężko:/

ocenił(a) film na 9
Redgard

ja sciągnąłem swego czasu wersję UNRATED właśnie z torrentów, dodanie kilku scen to fajna rzecz zwłaszcza dla fanów ;) ...

jest ta wersja dostępna na http://torrenty.org/torrent/70550

tylko należy mnieć login, czyli wysłac smsa :D ... byle by szybko bo seedów coraz mniej,

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
mieszkoxxx

a są polskie napisy do wersji Unrated? Bo zaciekawiło mnie to:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones